Η εκδήλωση άλλαξε χώρο, θα πραγματοποιηθεί στο πολυτεχνείο του ΑΠΘ
January 2013 archive
Jan 12
Ενημέρωση και οδοιπορικό από την διαδήλωση της 12-01-2013
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑΣ ΩΣ ΤΗΝ ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ ΚΑΜΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΕ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ! Ξεκινήσαμε στις 10:00 το πρωί έξω από την κατάληψη Terra Incognita όπου στήθηκε μικροφωνική και μοιράσαμε κείμενα στη γειτονιά μας . Σύντροφοι που μένουν στο κέντρο, πλαισίωσαν το κάλεσμα και αφού κάναμε μια μίνι πορεία γύρω στα 60 άτομα από την οδό Φιλίππου, καταλήξαμε …